Відгуки

ФОП ПРИДУХА О.М.

Висловлюю вдячність ТОВ “Інкріс-Агро” за надання якісних послуг в сфері поставок засобів захисту рослин та рекомендацій щодо їх внесення. Слід зазначити, що компанія виконує взяті на себе зобов’язання відповідально, якісно та вчасно.
Без сумніву, ми будемо рекомендувати Вас як надійного партнера, і впевнені у подальшій співпраці.

Придуха О.М., підприємець

ПП “АГРОСПАСЬКЕ”

З 2014 року і по теперішній час ТОВ “Інкріс-Агро” є одним з основних постачальників засобів захисту рослин, мікродобрив та посівного матеріалу для сільськогоспдарського підприємства ПП “Агроспаське”.
В процесі нашої співпраці ми переконалися в надійності ділової репутації ТОВ “Інкріс-Агро”, бо Ви надійний партнер, що зарекомендував себе з найкращих позицій.
До найважливіших переваг ТОВ “Інкріс-Агро” необхідно віднести укомплектованість висококваліфікованим персоналом, оперативність в роботі та відповідальність за взяті на себе зобов’язання. Хотілося б відзначити прагення вашої компанії до постійного розвитку та вдосконалення, готовність знаходити оптимальні рішення найскладніших проблем.
В процесі нашої співпраці у нас склалося сприятливе враження про діяльність ТОВ “Інкріс-Агро” і ми з впевненістю рекомендуємо Вас в якості надійного партнера в ВАшій сфері діяльності. Сподіваємося на подальшу та плдіну співпрацю.
Дякуємо Вам за професійність та партнерство.

Мороз О.М., директор ПП “Агроспаське”

ТОВ АГРОФІРМА “ХОРУЖІВКА”

Висловлюємо вдячність ТОВ “Інкріс-Агро” за надання якісних послуг в сфері поставок засобів захисту рослин та рекомендацій щодо їх внесення. Слід зазначити, що компанія виконує взяті на себе зобов’язання відповідально, якісно та вчасно.
Без сумніву, ми будемо рекомендувати Вас як надійного партнера, і впевнені у подальшій співпраці.

Г.М. Осадчий, директор ТОВ Агрофірма “Хоружівка”

© Усі права захищені Increase 2017