Партнери

DVA

GO FURTHER. TOGETHER.

ПРАГНУТИ БІЛЬШОГО РАЗОМ

ДВА – міжнародна хімічна компанія з більш ніж  50-річним досвідомв розробцірізноманітних рішень для складних галузей та глобальних ринків. Наші товари вдосконалюють продуктивність, віддачу та якість за для кращого, безпечнішого майбутнього. Партнер, якому довіряють в хімічній, науковій та сільськогосподарській галузях по всьому світу.

Corteva

Corteva Agriscience™, Сільськогосподарський підрозділ компанії DowDuPont – це єдина у світі велика науково-дослідницька компанія, що займається виключно сільським господарством. Об’єднавши колосальні ресурси DuPont Pioneer, DuPont Crop Protection і Dow AgroSciences, ми змогли зібрати команду з найбільших світил сільгоспнауки, які використовують досвід понад двох століть досліджень для покращення життя виробників і споживачів сільськогосподарської продукції.

Наші цінності

Збагачувати життя тих, хто виробляє та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь.

ЗБАГАЧУВАТИ ЖИТТЯ

Ми прагнемо плекати землю й допомагати людям жити краще. Як прогресивна передова компанія ми турбуємося в першу чергу про благо суспільства.

ДІЯТИ ГІДНО ТА ВПЕВНЕНО

Ми лідери галузі та гордо приймаємо будь-які виклики, адже саме ми рухаємо сільське господарство вперед.

БУТИ ДОПИТЛИВИМИ

Ми невпинно працюємо над новими технологіями. Ми ніколи не зупиняємося на шляху до нашої мети – рішень, які вдосталь забезпечать людство якісними продуктами харчування зараз і в майбутньому.

СТВОРЮВАТИ РАЗОМ

Спільна робота – це запорука успішного розвитку. У нашій компанії люди різного походження та переконань разом ідуть до єдиної мети, будуючи єдину компанію та покращуючи світову продовольчу систему

БУТИ ДОБРОПОРЯДНИМИ

Ми завжди робимо те, що правильно. Будучи лідером на ринку, ми дотримуємося високих етичних стандартів, ведемо наш бізнес прозоро та безпечно.

Агрохімічні технології

Компанія «Агрохімічні технології»

Команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи у сфері захисту рослин.

Наша місія полягає у тому, щоб надати можливість якнайбільшій кількості споживачів в Україні використовувати тільки високоякісні та доступні у ціновому плані хімічні засоби захисту рослин.

Ми уважно вивчаємо тенденції розвитку вітчизняного ринку, і завжди вчасно та гнучко реагуємо на його зміни з метою надання максимально ефективних рішень покупцям нашої продукції.

Будуючи ділові стосунки з дистриб’юторами та споживачами, пріоритетом для нас є їхня довговічність та максимальна користь для наших клієнтів, оскільки впевнені, що створивши підґрунтя для активного розвитку бізнесу партнерів нашої компанії, гнучко реагуючи на зміни їхніх ділових потреб, ми зможемо реалізувати свою місію та забезпечити стабільний ріст.

Наша компанія приділяє основну увагу якості продукції, що поставляється. Маючи багаторічні стійкі партнерські стосунки із провідними розробниками та виробниками хімічних засобів захисту рослин, використовуючи сучасні методи контролю, ми гарантуємо нашим клієнтам високу якість пропонованої продукції.

Компанія «Агрохімічні технології» завжди відкрита для обговорення перспектив можливої співпраці. Ми готові уважно вивчити будь-який бізнес-проект, незалежно від його масштабу, і з максимальною відповідальністю підійти до його реалізації. Вигоду та зручність співпраці з нами вже змогли оцінити багато споживачів агрохімічної продукції у багатьох регіонах України.

Квантум

Науково-виробнича компанія «Квадрат» (м. Харків) займається розробкою та виробництвом високоефективних добрив ТМ “КВАНТУМ” та дослідженнями в галузі живлення рослин. Підприємство пропонує широкий спектр комплексних препаратів як для передпосівної обробки насіння, так і для листового підживлення вегетуючих рослин. Також в асортименті є монохелати різних мікроелементів, та функціональні добрива спрямованої дії. Препарати містять елементи живлення в біологічно активній формі та мають високу концентрацію.

Коссад Семанс

Насіннєва компанія КОССАД СЕМАНС – незалежна французька організація, яка створює і випускає на ринок гібриди та сорти основних сільськогосподарських культур, займає лідируючі позиції в своїй галузі.
Вже кілька десятиліть КОССАД СЕМАНС працює і розвивається в сфері сільського господарства.

Alta Seeds

АЛЬТА СІДС (“Alta Seeds”) – новий бренд для Європи, країн СНД та Північної Америки від міжнародної компанії Адванта Сідс Інтернешнал. Головною метою Альта Сідс являється постачання високоякісного посівного матеріалу, що поєднує в собі високу якість та продуктивність, хорошу стійкість до хвороб і стресових факторів, високу урожайність та сучасні інноваційні технології. АЛЬТА СІДС пропонує широкий спектр насіння гібридів соняшнику, сорго, ріпаку ярого, кукурудзи, що чудово підходить для вирощування у більшості країн Європи та СНД/

Brevant Seeds

Brevant Seeds сконцентровані на вирощуванні для конкретних умов, грунтів і клімату найліпших гібридів двох культур – соняшника та кукурудзи. Підкріплені десятиліттями сільськогосподарських знань в Північній Америці, зараз компанія інтенсивно розвивається у Франції, Україні, Німеччині, Угорщині, Румунії та Болгарії. Brevant Seeds – це європейський досвід для Вашого успіху!

Біона

Група компаній «Біона» – вітчизняний виробник біопрепаратів для захисту рослин. Компанія спеціалізується на розробці та впровадженні біотехнологій в агропромисловість, завдяки яким продукція сільського господарства стає екологічно чистою та безпечною для кінцевого споживача.

Alfa Smart Agro

ALFA Smart Agro – провідний виробник засобів захисту рослин та мікродобрив. Компанія повністю відповідає вимогам до сучасної європейської компанії з точки зору якості продуктів та розумного підходу до агрономії.

Наша мета – забезпечити сільгоспвиробників України і Європи якісними продуктами за розумною ціною завдяки впровадженню багаторівневого контролю якості (Multi-Control) на всіх етапах розробки, виробництва і застосування продуктів.

Ми працюємо у форматі розумної агрономії, в основі якої лежать такі принципи:

  • Науковий підхід. Власні наукові розробки дозволяють створювати препарати, що не мають аналогів та є більш ефективними і вигідними у застосуванні.
  • Точність. Чітко регламентовані виробничі процеси гарантують високу якість продукції. Надання клієнтам детальних рекомендацій з її застосування забезпечує ефективність та результативність.
  • Раціональність. Ми пропонуємо гарантовано якісні та ефективні препарати за прийнятною ціною. Це робить бізнес наших клієнтів рентабельним.

ALFA Smart Agro включає три базові напрями:

ALFA Science

Інтелектуальний осередок, в якому відбувається консолідація світового та власного наукового досвіду. Ми створили сучасні лабораторії з найсприятливішими умовами для народження нових та вдосконалення існуючих продуктів, а також багатоступеневу систему перевірки ефективності всіх продуктів ALFA Smart Agro.

ALFA Production

Виробництво якісного продукту базується на розумних виробничих технологіях та сучасному обладнанні. ALFA Production – це потужна платформа для виготовлення ефективних препаратів агрохімії світового рівня. На кожному етапі виробництва відбувається Multi-Control, тобто перевірка всіх показників, що впливають на якість продуктів.

ALFA Partnership

Глибинне знання технологій застосування засобів захисту рослин та потреб українського сільгоспвиробника надає компанії ALFA Smart Agro статусу партнера в ефективному вирощуванні сільськогосподарських культур. ALFA Partnership – це розумна взаємодія, яка дозволяє нашим клієнтам отримати найефективніші результати.

Для забезпечення високої якості власної продукції та контролю на всіх етапах виробництва в 2016 році компанія ALFA Smart Agro відкрила власний завод в Україні – Білоцерківський завод препаративних форм. Виробничі потужності заводу на сьогодні становлять близько 12 тисяч тон продукції на рік та складаються з:

1) цеху водних розчинів (виробництво гербіцидів, десикантів та мікродобрив);
2) цеху ЗЗР у формі концентратів суспензій (4 виробничі лінії, які призначені для окремого виробництва 4 типів продуктів – фунгіцидів, інсектицидів, гербіцидів та протруйників).

Білоцерківський завод препаративних форм пройшов сертифікацію за трьома стандартами, які підтверджують високу якість управлінських процесів – ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001. Сертифікаційний аудит засвідчив відповідність системи менеджменту БЗПФ міжнародним стандартам галузі. Перевірку підприємства провела компанія Bureau Veritas – світовий лідер у наданні широкого спектру послуг із сертифікації та інспекції.

Сертифікат ISO 9001 підтверджує високу ефективність системи управління якістю продукції БЗПФ. Зокрема, на заводі розроблено та впроваджено методику Multi Control, яка включає щонайменше 7 етапів лабораторних перевірок протягом виробничого процесу кожного виду продукції.

Humintech

Humintech – німецька компанія, розташована в місті Гревенбройх. З 1971 року почала активне дослідження, розробку і виробництво гумінових препаратів з леонардиту – особливого високоокисленого виду бурого вугілля, кращі світові родовища якого знаходяться саме в Німеччині. Препарати компанії Humintech широко використовуються в ЄС, експортуються до США, Канади, в країни Південної Америки, Близького Сходу, та СНД. Загалом в понад 50 країн світу.
Підтримувати статус провідного виробника та експортера гумінових препаратів допомагає 2 речі: запатентована технологія виробництва гумінових речовин та високоякісна сировина – унікальний німецький леонардит з низьким вмістом домішок, високим ступенем окислення та найвищою біологічною активністю. Вони гарантують стабільно високу якість продуктів, яка знову і знову підтверджується клієнтами по всьому світу.

Saaten Union

ЗААТЕН-УНІОН ГмбХ засновано в 1965 р. асоціацією семи середніх селекційних компаній з більш як 100 річним досвідом роботи. Компанія створює енерго-ефективні та здорові сорти, призначені для Європейських районів рослинництва. Секрет успіху ґрунтується на практичному досвіді, технологічному лідерстві та безпрецедентному генетичному різноманітті більш як 40 сільськогосподарських зернових культур.

© Усі права захищені Increase 2017