День відкритих дверей Укравіт «Нові горизонти»

Постійний партнер нашої компанії UKRAVIT — український виробник засобів захисту рослин та мікродобрив –23 червня 2017 року на базі «Фабрики агрохімікатів» у м. Черкаси проводив Міжнародний День відкритих дверей «Нові горизонти».
Гостями заходу стали представники ведучих українських аграрних господарств та гостей з Молдови, Грузії, Казахстану, Білорусі, Швейцарії, Узбекистану, Польщі. Відвідали цю унікальну подію і представники компанії «Інкріс-Агро» разом з нашими партнерами-агровиробниками Сумської, Черкаської та Вінницької областей.
У рамках Дня відкритих дверей було проведено екскурсію виробничими потужностями, складськими приміщення для зберігання готової продукції та науковою лабораторією підприємства.
На конференції гостей познайомили з новими продуктами компанії «Укравіт» – гербіцидами Вейрон, Флагман Екстра та фунгіцидом Делавіт. Ці нові препарати вже зареєстровані, пройшли випробування на полях та доступні у продажу.
Після екскурсії всіх учасників запросили на обід, де сумістили приємне з корисним: всі бажаючі змогли задати питання експертам компанії, а святкову атмосферу гостям дарували студія «Квартал 95» та «Брати Шумахери».

Фотогалерея

© Усі права захищені Increase 2017