Збільшуємо прибуток з гектару!

Декілька років тому на насіннєвому ринку України з’явилась нова компанія Аlta Seeds з пропозицією підвищити рентабельність кожного господарства шляхом використання в технологіях вирощування насіння відомої міжнародної компанії ADVANTA SEEDS.
ADVANTA SEEDS — світовий лідер в селекції зернового, кормового, цукрового сорго займає лідируючі позиції у багатьох регіонах з продажу тропічної кукурудзи, соняшнику, ярого ріпаку, рису, цукрової кукурудзи та овочевих культур. Поєднання оригінальної, високоякісної власної зародкової плазми ADVANTA з сучасними технологіями і можливостями біологічних наук дає селекціонерам компанії надійну платформу для росту та розвитку. Застосовуючи традиційні принципи селекції, вони впродовж багатьох років успішно використовують найновітніші інноваційні технології, що дає можливість їм проводити швидкі та ефективні всебічні дослідження культур. Науковці компанії співпрацюють з провідними високотехнологічними компаніями всього світу задля покращення селекційного матеріалу та отримання додаткових прогресивних ознак, таких як стійкість до шкідників, стійкість до гербіцидів, ефективне використання азоту, ефективне використання води та ін.
Аlta Seeds поєднує великий генетичний досвід та давні традиції закладені компаніями-членами групи ADVANTA. Під брендом Аlta Seeds зібрано унікальний високоякісний та надзвичайно різноманітний селекційний матеріал олійних культур та сорго.
Сьогодні Аlta Seeds пропонує широкий спектр насіння гібридів соняшнику, зернового та кормового сорго, ріпаку ярого, кукурудзи, овочів, які придатні підходить для вирощування у більшості країн Європи та в різних агро-кліматичних зонах України.
Будучи залученою в науково-дослідну діяльність в межах Європейського регіону, Аlta Seeds продовжує впроваджувати інновації та постійно створює нові високоякісні, перспективні гібриди.
Одними з них є гібриди соняшнику ХАЙСАН 202 КЛ та ХАЙСАН 231 КЛВО, які в 2017 році пройшли випробування в восьми областях України, де показали високий потенціал урожайності, відмінну стійкість до посухи, стабільну продуктивність у різних ґрунтово-кліматичних умовах, високий вміст олії в насінні. Вони стійкі до гербіцидів на основі імазамоксу (система Clearfield®). Ген стійкості присутній в обох батьківських лініях, що дає їм змогу бути дуже стійкими до цього типу гербіцидів.

ХАЙСАН 231 КЛВО — гібрид, насіння якого має високий вміст олеїнової кислоти (89%). Олія з такого насіння вважається однією з найкорисніших для здоров’я джерел жиру. Такий соняшник високо цінують переробники та закуповують за вищими цінами.
Ці гібриди виведені методами класичної селекції без залучення трансгенної інженерії. Вони стійкі до вилягання та основних хвороб соняшника: біла гниль, фомоз, фомопсис, сіра гниль, несправжня борошниста роса та інші.

       

Гібриди соняшника Аlta Seeds by ADVANTA SEEDS постачає в Україну ТОВ «ІНКРІС-АГРО». Наша компанія є офіційним дистриб’ютором компанії Аlta Seeds.

© Усі права захищені Increase 2017